Bytové interiéryBytové interiéry

Bytový interiér

  • Vyrábíme veškerý bytový interiér různých stylů a konstrukčních provedení přímo na míru daného prostoru (nástřiky ve vysokém lesku, lamináty, masiv, termofólie, ...).

  • Klademe důraz na kvalitu provedení zpracování na nejmodernějších strojích.

  • Veškerý dodávaný interiér je originál pouze pro Váše prostory

  • Nabízíme Vám kompletní servis: zaměření, návrh, poradenství, dopravu a montáž.

  • Jako speciální akci Vám nyní nabízíme hodinu konzultace bytového architekta zdarma.

Ložnice

Návrhy ložnic a vizualizace, poradenství. Nábytek na míru do ložnice. Vyrábíme masivní pevné poslete na míru včetně dodávky matrací a roštů. Vyrábíme vestavěné skříně a šatny jakkoli atypické.

Více informací »

Koupelny

Koupelnový nábytek na míru. Návrhy koupelen, poradenství. Výběr z velké řady dekorů. Vysoký lesk. Nábytek do koupelny na míru maximálně využije daný prostor. Dále používáme vinikající umydlové desky z umělého mramoru barevně odlité na míru například dle kachličky.

Více informací »

Obývací pokoje

Vyrábíme obývací stěny na míru. Konzultace a návrh poradenství je samozřejmostí. Navrhneme a vyrobíme nábytek do obýváku včetně návrhu materiálů.

Více informací »

Dětské pokoje

Poskytujeme poradenství a vytvoříme návrh a případnou vizualizaci dětského pokoje, studentského pokoje přímo na míru a vytvořený návrh zrealizujeme. Zaměříme a dodáme nábytek přímo na míru. Dětské a studentské pokoje vyrábíme už řadu let a zhotovily jsme bezpočet realizací.

Více informací »

Ostatní bytové interiéry

Vyrábíme atypické věci na míru dle požadavku zákazníka. Atypické šatny, vestavěné skříně, skříně pod schody, pracovny, předěly místností, koupelnový nábytek ...atd.

Více informací »