KuchyněKuchyně, kuchyňské linky na míru, výroba kuchyní, kuchyně Brno.

Kuchyně M/M nábytek s.r.o

  • Vyrábíme kuchyně různých stylů a konstrukčních provedení přímo na míru daného prostoru (nástřiky ve vysokém lesku, lamináty, masiv, termofólie, ...).

  • Používáme nejnovější technologie. Zákazník má obrovský výběr z různých kombinací materiálu. Každá vyrobená kuchyňská linka je originál šitý na míru pro Vás.

  • Celkový styl Vaší kuchyňské linky určují dvířka a pracovní deska.

  • Nabíze povrchové zpracování kuchyňských dvířek z lamina, fólie, laku, dýhy či masivu.

  • Pracovní desky zpracováváme z umělého kamene, či klasického provedení MDF.

  • Nedílnou součástí kuchyní je široká škála kuchyňských stolů a židlí, kuchyňských spotřebičů, drátěné programy, odpadové programy, kuchyňské doplňky a nábytek do jídelen.

  • Nabízíme Vám kompletní servis: zaměření, návrh, poradenství, dopravu a montáž kuchyňských linek a dalšího nábytku.

  • Jako speciální akci Vám nyní nabízíme hodinu konzultace bytového architekta zdarma.

Nástřik, vysoký lesk

Kuchyně v lesku dnes tvoři asi 50% výroby naší firmy. Toto číslo  myslím hovoří samo o sobě. Mnoho zákazníků na první jednání přijde že v žádném případě lesklou kuchyňskou linku nechtěji z důvodu údržby. Po zhlédnutí vzorků na studiu a konzultaci ve většině případů si nakonec lesklou kuchyň objednají a z bohatých zkušeností mohu říct že neznám zákazníky, kteří by litovaly. Lesk má hloubku i šmrnc,  je možno si vybrat z nepřeberné palety barev. Nevýhodou je cena.

Více informací »

Laminát

Laminátové kuchyně jsou stále více oblíbené pro svoji odolnost a přijatelnou cenu . Při kvalitním zpracování a použití LTD desek od kvalitních českých dodavatelů je zaručena nezávadnost, vysoká odolnost a životnost za dobrou cenu. V nabídce je dnes nepřeberné množství dekorů a barev v lesklém i matném provedení. Vzhledem se hodí převážne do modernějších hladších interiérů s jednoduchými tvary.

 Více informací »

Masiv

Kuchyně masiv tvoří specifickou skupinu. Dřevo bylo a je prostě nenahraditelné. Vyrábíme kuchyně z mnoha dřevin a dýh. Nevýhodou je cena a údržba, ale je to prostě krása.

Více informací »

Termofólie

Kuchyňské linky vyráběné v technologii termofólie moc nedoporučuji a to na  základě mých cca 10 letých  zkušeností ze stovek realizací v této materiálové kategorii. Z výše uvedených dalších kategorii jsou jednoznačně nejvíce problematické . Malá odolnost na teplo a vlhkost, samovolné odlepování fólie atd. Výhodou je přijatelná cena a možnosti různých tvarů. 

Více informací »